O nas

O nas

Witamy w NZOZ OPTIMA

Nieprzerwanie od 1 lipca 2010 r. zespół medyczny świadczy profesjonalną opiekę lekarsko-pielęgniarską na miejscu oraz w domu chorego. Przychodnia NZOZ OPTIMA to nowoczesna placówka ciesząca się doskonałą renomą, oferująca kompleksowe usługi medyczne lekarzy POZ, pediatrów oraz specjalistów. Przychodnia dostosowana jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Głównym celem Naszej Przychodni jest troska i bezpieczeństwo Pacjenta. Pracujący u nas wysokiej klasy specjaliści dzięki długoletniemu doświadczeniu potrafią postawić skuteczną diagnozę. Istotą działania NZOZ OPTIMA jest świadczenie usług medycznych najwyższej jakości oraz promocja zdrowia wśród Naszych Pacjentów i ich rodzin. Nasi lekarze interesują się też różnymi aspektami życia dziecka, gdyż mamy świadomość, że wzajemnie na siebie oddziałują, a rodzice zyskują pewność, że nie muszą znać się na wszystkim. Naszą misją jest świadczenie wysokiej jakości usług podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej i profesjonalna obsługa w oparciu o znakomity zespół lekarzy specjalistów i wykwalifikowany personel pielęgniarski a strategią pełne zadowolenie Pacjenta.

Dbamy o systematyczne poszerzanie naszej oferty, wprowadzanie nowych usług, unowocześnianie sprzętu i aparatury medycznej, podnoszenie jakości świadczeń. Rozwijając system zarządzania w organizacji, rozbudowując infrastrukturę i wprowadzając nowoczesne technologie informatyczne zapewniamy wysoki standard obsługi klienta. NZOZ OPTIMA obserwuje trendy na rynku usług  medycznych, monitoruje postęp technologiczny oraz zmiany w preferencjach i oczekiwaniach Pacjentów, by w pełni sprostać ich oczekiwaniom i dostarczyć usługi medyczne zgodne z najwyższymi standardami medycznymi. Działania te mają zapewnić nieustanne pozyskiwanie nowych odbiorców usług medycznych i stały rozwój naszej placówki.

DLA ZDROWIA RODZINY